Tina

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Tina

80.0090.00

Tina е перфектна комбинација помеѓу релаксирано и формално.

  • Модел: Tina
  • Висина на Моделот: 182цм
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бела и сина
  • Ткаенина: Project
Исчисти
SKU N/A Категорија

Tina е перфектна комбинација помеѓу релаксирано и формално.

Ткаенина: Project, изработено во Италија
Состав и Грижа:

 • 46% filam
 • 32% Disc
 • 16% Viscose
 • 6% Elastine
Избери големина

L, M, S

Парчиња

Shirt, Pants

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Tina”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука