Model Boston - Short White Dress

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Boston - Short White Dress

81.00

Направете го вашиот ден за паметење, носејки го овој прекрасен – целосно бел фустан од Дарски

  • Модел: Boston
  • Висина на моделот: 182
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бела
  • Ткаенина: Bistrec, изработено во Италија

Направете го вашиот ден за паметење, носејки го овој прекрасен – целосно бел фустан од Дарски. Карактеризиран со два исечока од двете страни на струкот, овој стил со мини должина ја искачува вашата колекција од фустани на следното ниво. Дефинитивно не за оние со слабо срце, овој разигран фустан инспириран од 1970-тите е прекрасно женствен со цветни ракави и тесна силуета

Исчисти
SKU N/A Категорија

Направете го вашиот ден за паметење, носејки го овој прекрасен – целосно бел фустан од Дарски

Ткаенина: Bistrec, изработено во Италија
Состав и Грижа: 

  • BISTREC
  • Двострано развлекување
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Boston – Short White Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука