Model Nika - Short Jacket With Lace-up Skirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Nika - Short Jacket With Lace-up Skirt

34.0080.00

Кратко тренди палто (проѕирно)

 • Модел: Nika
 • Висина на моделот: 180
 • Големина на моделот: М
 • Боја: Бела
 • Ткаенина: VOBIS, Monte, направено во Италија

Ова парче го посочува вниманието на детали на Дарски. Проѕирната јакна, која ја држи двоен спој на горниот дел кај јаката и на долниот дел од ременот, и е дефинирана со големи копчиња што се протегаат помеѓу двата дела, ја комбинира најелегантната ткаенина од колекцијата Рокспорт. Во моментот кога овој материјал ќе стапи во контакт со вашата кожа, целото ваше искуство со ова парче материјал го носи на сосема друго ниво. Има раскошно широки ракави кои ве охрабруваат да се движите со елеганција и смелост. Оваа јакна може да се комбинира со здолниште, кратки шорцеви, итн …

Clear
SKU N/A Категорија

Кратко тренди палто (проѕирно)

Ткаенина: VOBIS, MONTE, направено во Италија

Состав и грижа:

 • Вискоза 57%
 • Рајон 41%
 • Еластин 2%

MONTE:

 • Полиестер 100%

Сукња:

Ткаенина: VOBIS

Состав и грижа:

 • Вискоза 57%
 • Рајон 41%
 • Еластин 2%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Nika – Short Jacket With Lace-up Skirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука