Model Milano - Short Dress with Bolero Jacket

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Milano - Short Dress with Bolero Jacket

82.00

Кратко бело фустанче придружено со Болеро Јакна

  • Модел: Milano
  • Висина на моделот: 180 
  • Големина на моделот: S. 
  • Боја: црно-бело 
  • Ткаенина: JADORE and angelica, изработено во Италија

Краток бел фустан со прерамки и врзани страни. Во придружба на црна јакна Болеро со наборести ракави и патент од напред

Исчисти
SKU N/A Категорија

Кратко бело фустанче придружено со Болеро Јакна

Ткаенина: JADORE, angelica, изработено во Италија

Состав и грижа:

Jadore 

  • Полиестер 97%
  • Спандекс 3%

Angelica

  • Полиестер 90%
  • Еластин 10%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Milano – Short Dress with Bolero Jacket”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука