Model Sweet Serenade - Short Balloon Sleeves Dress

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Sweet Serenade - Short Balloon Sleeves Dress

98.00

Краток бел фустан со балонски ракави и странични набори

  • Модел: Sweet Serenade
  • Висина на моделот: 180
  • Големина на моделот: S
  • Боја: Бела

Од деколтето во облик на клучалка до неговите убави пуфкасти ракави и странични набори, oвој женствен и ласкав фустан ќе ве остави без зборови

Исчисти
SKU N/A Категорија

Краток бел фустан со балонски ракави и странични набори

Ткаенина: CRONATPHIT, MONTE, направено во Италија

Состав и грижа

CRONATPHIT :

  • Cotton 97%
  • Elastane 3%

MONTE : (не се пегла)

  • Polyester 100%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Sweet Serenade – Short Balloon Sleeves Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука