Rita

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Rita

4,620 ден

Елегантен црн сако-фустан со должина над коленици и долги ракави. Изразените детали од чипка го прават идеален и за свечени настани. Се затвора со врзување на колан.

  • Модел: Rita
  • Висина на Моделот: 182цм
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Црна
  • Ткаенина: Jadore & Lace
Clear
SKU N/A Категорија

Елегантен црн сако-фустан со должина над коленици и долги ракави. Изразените детали од чипка го прават идеален и за свечени настани. Се затвора со врзување на колан.

Ткаенина: Jadore & Lace, from Italy
Состав и Грижа: 

Jadore

  • 97% polyester
  • 3% spandex
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Rita”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука