Model Prince - Red Colored Shirt and Skirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Prince - Red Colored Shirt and Skirt

67.00

Елегантен и едноставен крој се влева во елегантно долго црвено здолниште, давајќи илузија на долг фустан.

  • Модел: Принц
  • Висина на Модел: 182
  • Големина на Модел: М
  • Боја: Црвена
  • Ткаенина: Angelica, изработено во Италија

Елегантен и едноставен крој, во светло црвена боја со ременчиња на рамената. Се влева во елегантно долго црвено здолниште, давајќи илузија на долг фустан. Здолништето е дефинирано со двата исечоци во предниот дел и неколку пресеци кои ја зголемуваат длабочината на целокупниот изглед. Направено од полиестер – 90% и еластин 10%

Clear
SKU N/A Категорија

Елегантен и едноставен крој се влева во елегантно долго црвено здолниште, давајќи илузија на долг фустан.

Ткаенина: Angelica, изработено во Италија
Состав и Грижа:

  • Полиестер: 90%
  • Еластин: 10%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Prince – Red Colored Shirt and Skirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука