Model Hawaii - Office Pants & Shirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Hawaii - Office Pants & Shirt

25.0052.00

Долги Бели пантолони кои се шират под колената и Црвена Блуза

  • Модел: Hawaii
  • Висина на Моделот: 182
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бела
  • Ткаенина: Bistrec, изработено во Италија

Уште еден од класиците на Дарски – Бели Пантолони кои се шират под колената со патент од страна и црвена блуза со среден деколте со  V-отвор и големи цветни ракави

Исчисти
SKU N/A Категорија

Долги Бели пантолони кои се шират под колената и Црвена Блуза

Панталони

Ткаенина: Bistrec, изработено во Италија
Состав и Грижа:

  • Bistrec
  • Растегливо на две страни

 

Парчиња

Office pants, Office shirt, Office pants + Office shirt

Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Hawaii – Office Pants & Shirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука