Model Belina - Office Dress Below the Knees

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Belina - Office Dress Below the Knees

99.00

Елегантен и сјаен фустан од Darsky канцелариската колекција

  • Модел: Belina
  • Висина на моделот: 180
  • Големина на моделот: Ѕ
  • Боја: Светло-виолетова
  • Ткаенина: Angelica, изработено во Италија

Елегантен и сјаен, нашиот фустан од канцелариската колекција се вклопува и блеска на сите вистински места. Со специфичен крој и набор на левата страна, овој изглед на Дарски е совршен за вечерни пригоди, забави или приеми.

Исчисти
SKU N/A Категорија

Елегантен и сјаен фустан од Darsky канцелариската колекција

Ткаенина: Angelica, изработено во Италија
Состав и грижа

  • Полиестер 90%
  • Еластин 10%

 

Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Belina – Office Dress Below the Knees”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука