Model Monako - Night Dress

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Monako - Night Dress

89.00

Ноќен летен фустан Монако – Рокспорт (отворено деколте)

  • Модел: Monako
  • Висина на моделот: 182
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бел
  • Ткаенина: VOBIS, изработено во Италија

Гламурозно бел фустан без ракави, кој се одликува со длабокото деколте, пропратено со заобленото здолниште. Десната страна од половината е уркасена со прекрасен рачно направен детал. Фустанот е прилагодлив на секоја силуета, со тоа што може да се врзе од позади и да се подеси индивидуално за секого. Грбот е целосно отворен. 

Clear
SKU N/A Категорија

Ноќен летен фустан Монако – Рокспорт (отворено деколте)

Ткаенина: VOBIS, изработено во Италија
Состав и грижа: 

  • Вискоза 57%
  • Рајон 40%
  • Еластин 3%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Monako – Night Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука