Model Madrid - Night Dress

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Madrid - Night Dress

110.00

Црн ноќен фустан – под колената, со отвор на десната страна

  • Модел: Madrid
  • Висина на моделот: 180
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Црна
  • Ткаенина : Angelica, изработено во Италија

Црн фустан под колената со пресек на десната страна, гол грб и отвор под деколтето, кој е проследен со интересен врзувачки детал под него

 

 

Исчисти
SKU N/A Категорија

Црн ноќен фустан – под колената, со отвор на десната страна

Ткаенина: Angelica, изработено во Италија
Состав и Грижа:

  • Полиестер: 90%
  • Еластин: 10%

 

Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Madrid – Night Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука