Model Galaxy

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Galaxy

82.00194.00

Кратко бело палто изработено до високо-квалитетни италијански материјали. На предната страна има декоративни и функционални копчиња, два странични џеба, ленти на ракавите и каиш. Ова прекрасно палто е идеално и за секојдневна и за посебна пригода.

  • Модел: Galaxy
  • Висина на Моделот: 180
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бела
  • Ткаенина: Project
Clear
SKU N/A Категорија

Кратко бело палто изработено до високо-квалитетни италијански материјали. На предната страна има декоративни и функционални копчиња, два странични џеба, ленти на ракавите и каиш. Ова прекрасно палто е идеално и за секојдневна и за посебна пригода.

Ткаенина: Project, изработено во Италија
Состав и Грижа:

Project

  • 46% polyester filam
  • 32% polyester disc
  • 16% viscose
  •  6% elastine

 

Парчиња

Jacket, Pants, Jacket + Pants

Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Galaxy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука