Model Fanky - Dress to the Knees

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Fanky - Dress to the Knees

92.00

Пролетен Фустан под колената со проѕирни ракави

  • Модел: Fanky
  • Висина на моделот: 182
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Сина и бела

Фанки фустанот е совршен за оние денови кога сакате да се чувствувате посебно. Има транспарентни ракави што ве тераат да се чувствувате екстра атрактивно. Синиот и белиот појас го зголемуваат целосниот фокус на здолништето, кое е направено од повеќе исечоци од иста ткаенина зашиени заедно, и има елегантен додаток во задниот дел што го затегнува долниот дел.

Исчисти
SKU N/A Категорија

Пролетен фустан под колената со проѕирни ракави

Ткаенина: CRONATPHIT, LOSATE, MONTE, направено во Италија

Состав и грижа

CRONATPHIT:

  • Памук 96%
  • Еластин 4%

LOSATE:

  • Памук 54%
  • Вискоза 45%
  • Еластин 1%

MONTE:

  • Полиестер 100%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Fanky – Dress to the Knees”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука