Lara

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Lara

47.0050.00

Асиметрично сако со долги и широки ракави и детали од чипка, кое се закопчува со копчиња од предната страна. Долгите црни панталони со чипка од коленици – надоле, идеално го надополнуваат целосниот изглед. Елегантни и отмени во секоја пригода.

  • Модел: Lara
  • Висина на Моделот: 180цм
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Црна
  • Ткаенина: Vobis, Lace
Clear
SKU N/A Категорија

Асиметрично сако со долги и широки ракави и детали од чипка, кое се закопчува со копчиња од предната страна. Долгите црни панталони со чипка од коленици – надоле, идеално го надополнуваат целосниот изглед. Елегантни и отмени во секоја пригода.

Ткаенина: Vobis, lace, изработено во Италија
Состав и Грижа:

Vobis

 • 57% viscose
 • 40% rayon
 • 3% elastane
Избери големина

L, M, S

Парчиња

Сако, Панталони

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Lara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука