Laguna

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Laguna

40.00135.00

Одлична комбинација за релаксиран ден во канцеларијата.

  • Модел: Laguna
  • Висина на Моделот: 180цм
  • Големина на моделот: М
  • Боја: White & Blue
  • Ткаенина: Project
Исчисти
SKU N/A Категорија

Одлична комбинација за релаксиран ден во канцеларијата.

Ткаенина: Project, изработено во Италија
Состав и Грижа:

 • 46% filam
 • 32% Disc
 • 16% Viscose
 • 6% Elastine
Избери големина

L, M, S

Parts

Jacket, Skirt, Blouse

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Laguna”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука