Kaja shirt & skirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Kaja shirt & skirt

7,392 ден

Бела кошула со темно сина патилета, високи јаки и широки ракави со џебови. Идеално комбинирана со суќња до под коленици, со фалти на едната страна и декоративен колан.

  • Модел: Каја
  • Висина на Моделот: 182цм
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бела и темно сина
  • Ткаенина: Sapiens, Bistrec
Clear
SKU N/A Категорија

Бела кошула со темно сина патилета, високи јаки и широки ракави со џебови. Идеално комбинирана со суќња до под коленици, со фалти на едната страна и декоративен колан.

Ткаенина: Sapiens, изработено во Италија
Состав и Грижа:

Sapiens

 • 27% polyester
 • 25% virginwool
 • 19% acrylic
 • 29% други материјали
Избери големина

L, M, S

Парчиња

Кошула, Сукња

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Kaja shirt & skirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука