Etna

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Etna

90.00

Се мислите дали да носите фустан или пак блејзер? Тогаш овој блејзер-фустан е совршен избор за Вас. Кратко црно парче со патент на предната страна и две декоративни ленти кои висат од рамената. Може да го носите за разни пригоди, соодветно и за деловен ручек и за коктел забава после ручекот.

  • Модел: Etna
  • Висина на Моделот: 182цм
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Бела и темно сина
  • Ткаенина: Sapiens, Bistrec
Clear
SKU N/A Категорија

Бела кошула со долги ракави, копчиња на закопчување и специфични, паднати, темно сини јаки. Комбиинирана е со долги, широки и бели панталони со декоративен џеб.

Ткаенина: Sapiens, изработено во Италија
Состав и Грижа

Sapiens

 • 27% polyester
 • 25% virginwool
 • 19% acrylic
 • 29% други материјали
Избери големина

L, M, S

Парчиња

Кошула, Панталони

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Etna”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука