Model Caroline - Crop Top Blouse & Skirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Caroline - Crop Top Blouse & Skirt

44.0091.00

Crop Top Blouse with a turtleneck, zipper on the back, and puff sleeves

  • Модел: Caroline
  • Висина на моделот: 180
  • Големина на моделот: Ѕ
  • Боја: Бела
  • Ткаенина: DENIM, направено во Италија

Кроп – топ блуза со специјален Дарски осврт. Во главниот фокус се двата проѕирни ракави, пуфкасти кај рамењата што им дава ројален изглед. Втората главна одлика на оваа блуза е отворот од предната страна кај деколтето кој додава на заводливиот изглед. Најдобро искомбинирано со уште еден од класиците на Дарски – бела тексас сукња со два специјални детали околу половината.

Исчисти
SKU N/A Категорија

Кроп – топ блуза со ролка, патент на грбот и пуфкасти ракави

Состав и грижа

DENIM :

  • Памук 97%
  • Еластин 3%

MONTE : (не се пегла)

  • Полиестер 100%

Сукња

Состав и грижа

DENIM :

  • Памук 97%
  • Еластин 3%
Избери големина

L, M, S

Парчиња

Blouse, Skrit, Blouse + Skirt

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Caroline – Crop Top Blouse & Skirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука