Model Havana - Blue Skirt & White Shirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Havana - Blue Skirt & White Shirt

40.0085.00

Сино здолниште под колената и сјајна бела кошула за елегантен изглед

  • Модел: Havana
  • Висина на моделот: 182
  • Големина на моделот: М
  • Боја: Сина и Бела
  • Ткаенина: Jadore, изработено во Италија

Сино здолниште под колената со два бели детали од двете страни на струкот и два исечока во предниот дел за елегантен изглед и сјајна бела кошула со разиграни ракави, и пуфка врзана над левото рамо.

Исчисти
SKU N/A Категорија

Сино здолниште под колената и сјајна бела кошула за елегантен изглед

Сукња
Ткаенина: Jadore, изработено во Италија
Состав и грижа:

  • Полиестер 97%
  • Спандекс 3%

Маица
Ткаенина:
Angelica
Состав и грижа:

  • Полиестер 90%
  • Еластин 10%

Парчиња

Blue skirt, White shirt, Blue skirt + White shirt

Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Havana – Blue Skirt & White Shirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука