Model Torino - Blue Cocktail Dress

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Torino - Blue Cocktail Dress

120.00

Коктел фустан со отворени ракави со округло деколте.

  • Модел: Torino
  • Висина на моделот: 182
  • Големина на моделот: M
  • Боја: Сина и бела
  • Ткаенина: Jadore mat, изработено во Италија

Овој коктел фустан се карактеризира со отворени долги ракави, округло деколте и должина под колената. Синиот дел од фустанот е одличен додаток во комбинацијата затоа што ја истакнува вашата силуета.

Исчисти
SKU N/A Категорија

Коктел фустан со отворени ракави со тркалезно деколте.

Ткаенина: Jadore mat, изработено во Италија
Состав и Грижа:

  • Полиестер 97% 
  • Спандекс 3%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Torino – Blue Cocktail Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука