Model Vegas - Blouse and Short Skirt

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Vegas - Blouse and Short Skirt

26.0060.00

The Rocksport Collection presents you the Vegas model.

  • Модел: Vegas
  • Висина на моделот: 180
  • Големина на моделот: Ѕ
  • Боја: Бела
  • Ткаенина: Angelica, изработено во Италија

Колекцијата Рокспорт ви го претставува моделот Вегас. Бисерно бела кроп-маичка, со долг V-пресек и два дополнителни исечока од двете страни како главен фокус на изгледот.. Збогатена е со транспарентни ракави и посебни, навидум-рачно изработени детали од двете страни.. Совршено се комбинира со нашето бело здолниште со висок струк и два помали исечоци од предната страна, давајќи ви едноставна, но заводлива форма.

Clear
SKU N/A Категорија

Колекцијата Рокспорт ви го претставува Вегас моделот

Ткаенина: Angelica, изработено во Италија

Состав и грижа:

  • Полиестер 90%
  • Еластин 10%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Vegas – Blouse and Short Skirt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука