Model Cairo - Black Mini Dress

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Model Cairo - Black Mini Dress

99.00

Целосно црно мини фустанче, со пуфкаст ракав и специфични кроеви

  • Модел: Cairo
  • Висина на моделот: 180
  • Големина на моделот: Ѕ
  • Боја: Црна
  • Ткаенина: Jadore mat, изработено во Италија

Кратко и слатко – во овој црн мини фустан од нашата најнова колекција! Поканувајќи го сонцето на рамената со својот единствен дизајн на ракави и нудејќи посебен дизајн на левиот ракав, ова раскошно обележје е вашата комфортна зона за било каква забавна или слична прилика.

Исчисти
SKU N/A Категорија

Целосно црно мини фустанче, со пуфкаст ракав и специфични кроеви

Ткаенина: Jadore mat, изработено во Италија
Состав и грижа:

  • Полиестер 97%
  • Спандекс 3%
Избери големина

L, M, S

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Model Cairo – Black Mini Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука 

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука