Barbara jacket

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА - НИЗ ЦЕЛ СВЕТ

Barbara jacket

96.00

Кратко бело палто со впечатлива чипка на ракавите и џебови на страните. Комбинирано со бели кратки пантолони со висок струк, иста чипка и два декоративни џеба од страните

  • Модел: Barbara
  • Висина на Моделот: 180цм
  • Големина на моделот: M
  • Боја: бела
  • Ткаенина: Satin, lace
Clear
SKU N/A Категорија

Кратко бело палто со впечатлива чипка на ракавите и џебови на страните. Комбинирано со бели кратки пантолони со висок струк, иста чипка и два декоративни џеба од страните

Ткаенина: Satin, изработено во Италија
Состав и Грижа:

Satin

 • 98% polyester
 • 2% licra
Избери големина

L, M, S

Парчиња

Палто, Панталони

Оцени и коментари

Сеуште нема оцени.

Оценете го “Barbara jacket”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll Up

SIZE GUIDE

SIZE BUST WAIST HIP

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us HERE

ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА ГРАДИ СТРУК КОЛКОВИ

S

88-90
71-73
94-96

M

92-94
75-77
98-100

L

96-98
79-81
102-104

XL

101-103
84-86
107-109

Доколку ви е потребна помош или имате прашања во врска со големината, ве молиме исконтактирајте не тука